«Програма національних обмінів» – в Бердянську!

    З ініціативи ГО «Дніпропетровське обласне об’єднання «Сила Майбутнього»» м. Дніпро (голова ГО – Тетяна Гладкова, члени – Анна Колис, Світлана Лук’янченко) 10 вересня ц. р. в Бердянську на базі гостелю «Славутич» проходив  круглий стіл із обміну досвідом між громадськими організаціями  Дніпра, Бердянська та Києва : «Дніпро – Київ – Бердянськ : діалог для співробітництва».

1_круглый стол_Днепр-Киев-Бердянск_создание проектов для ОО_10 сент 2016_ОБЩАЯ_

   Захід проводився в рамках «Програми національних обмінів», започаткованої Центром культурного менеджменту за фінансування Європейського Союзу та національного фонду підтримки демократії (США). Напрямки роботи круглого столу: Нюанси грантрайтінгу; Співпраця з державними структурами та міжнародними організаціями; Підготовка і проведення свят, тренінгів, майстер-класів та інших заходів етно-культурного спрямування та соціальних реклам.

2_КРУГЛЫЙ СТОЛ_ДНЕПР-КИЕВ-БЕРДЯНСК_10-11 СЕНТ 2016_5 3_ИДЕЯ__круглый стол_Днепр-Киев-Бердянск_создание проектов для ОО_10 сент 2016_ОБЩАЯ_ 4_КРУГЛЫЙ СТОЛ_ДНЕПР-КИЕВ-БЕРДЯНСК_10-11 СЕНТ 2016_ 5_КРУГЛЫЙ СТОЛ_ДНЕПР-КИЕВ-БЕРДЯНСК_10-11 СЕНТ 2016_4

Спікери від громадських організацій: "Української асоціації психологів і арт-терапевтів" м. Бердянськ – Марина Кідалова, «Переселенці та громади разом» – Олена Коновалова, Юлія Кривоноженкова та Наталія Ярошенко, «Жінка майбутнього» Київ, м. Бердянськ – Наталія Копиця та Наталія Халімовська, «Благодійна фундація« Міст» м. Бердянськ – Тетяна Горячева познайомили з напряму діяльності своїх організацій, поділилися практичними напрацюваннями та досягненнями.    

7_Елена-Марина 6_Связь с координатором проектов_ 

За результатами зустрічі підписано меморандум про співпрацю, намічені перспективи подальшого розвитку в організації та проведенні спільних проектів.

Logo_BG logoNED NEDlogo

У свою чергу, М. Кідалова запросила учасників круглого столу взяти участь у проведенні ГО "Українською асоціацією психологів і арт-терапевтів" 8-9 жовтня 2016 року "Третього всеукраїнського фестивалю психології «АРТ-ДИВОСВІТ».

 «Університетське Слово»
(за матеріалами Марини Кідалової, доцента кафедри психології БДПУ та Олени Коновалової, магістра психології).
На загальному фото зліва направо: учасники круглого столу «Дніпро – Київ – Бердянськ: діалог для співпраці»: М. Кідалова, Н. Копіця, О. Коновалова, А. Коліс, С. Лук'янченко, Ю. Крівоноженкова, Н. Ярошенко, Т. Горячева, Н. Халімовська; по центру – Т. Гладкова


Поділитися:

 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • Blogger
 • Мой Мир
 • Одноклассники
 • Print
 • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!