Проінформований – значить озброєний!

Днями завершилися інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, організовані кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти.

IMG_0708 IMG_0747 IMG_0753

8 грудня ц.р. в аудиторії 519 та в мобільній амбулаторії, що розташовувалася біля 5-го корпусу БДПУ студенти мали змогу безкоштовно пройти тестування на ВІЛ швидкими тестами; отримати консультацію психолога з питань профілактики ВІЛ, безпечної поведінки, репродуктивного здоров’я та засоби індивідуального захисту, інформаційні буклети. Захід відбувся за підтримки Благодійного фонду «Сподівання» та Клініки, дружньої до молоді. Близько 100 студентів та викладачів нашого університету скористались цією можливістю і таким чином потурбувались про власне здоров’я. 

IMG_0781 IMG_0799 IMG_0800 IMG_0818

Паралельно проходив форум-театр «Вірус легковажності», організований спільно з Громадської організацією «Нова Надія». У виставі студенти дуже яскраво відобразили проблематику інформування, облематикуусвідомлення важливості та користі тестування партнерів на ВІЛ, довіри у стосунках, толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Такий креативний підхід до проблеми ВІЛ/СНІДу дає можливість побачити  й оцінити ситуацію з різних сторін, отримати відповіді на хвилюючі питання. Адже, хто проінформований, той озброєний… 

Євгеній Шалупня, 
студент 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» 
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print