Прославляємо наших олімпійців!

12-14 квітня цього року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка», що передбачав систему масових очних змагань студентів цієї спеціальності з вищих навчальних закладів України. Завданням олімпіади було виявлення талановитих студентів, сприяння розвитку творчого мислення, активізація наукового пошуку у розв’язанні проблем у сфері соціально-педагогічної діяльності.

20160412_103641

Бердянський державний педагогічний університет на  Олімпіаді представляли переможці першого етапу, студентки 303 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти – Жанна Субботіна (науковий керівник: доцент кафедри соціальної педагогіки Наталя Захарова) та Олена Сєрокващенко (наукові керівники: доцент кафедри соціальної педагогіки Катерина Петровська, старший викладач Анастасія Тургенєва).

20160415_105209 20160415_110147

Програма ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади складалася з трьох турів. Під час І туру учасники олімпіади презентували власні відеоролики з розв’язання актуальної соціальної проблеми: «Формування толерантного ставлення у студентському середовищі» (Жанна Субботіна) та «Лікувальна сила танцю» (Олена Сєрокващенко). У ІІ турі олімпійці публічно захищали власні наукові дослідження з актуальної проблеми соціальної педагогіки з використанням сучасних наукових інформаційних технологій (Жанна Субботіна: «Соціально-педагогічна профілактика ігрової залежності у молодших школярів»; Олена Сєрокващенко: «Використання «future» технологій у процесі формування соціально активної позиції студентів»). У ІІІ турі студенти виконували теоретичні завдання (тестування та написання термінологічного диктанту, моделювання технології роботи з певною категорією клієнтів).

20160414_103531

Соціальні проекти наших олімпійців викликали велику зацікавленість у інших учасників олімпіади та журі, яке за вдале оформлення та оригінальну презентацію робіт наших студентів були відзначені як зразкові. У складі журі в апеляційній комісії працювала доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки Бердянського державного педагогічного університету, Ольга Гуренко.

20160415_112359

Змагання учасників олімпіади були досить складними, непередбачуваними, проте конкурсанти успішно пройшли всі тури. Так, Жанна Субботіна посіла ІІІ призове місце й відзначена почесним дипломом, а Олена Сєрокващенко – грамотою за самостійність і зацікавленість у розвязанні соціально-педагогічних проблем.

Ольга Ілішова, 
асистент кафедри соціальної педагогіки
На фото: робочі моменти олімпіади.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print