Приємно бійцям свято дарувати

Студенти соціально–гуманітарного факультету та викладачі кафедри історії України нашого університету виступили з ініціативою зібрати листи-привітання та солодощі для солдатів, які несуть службу в зоні АТО. Благодійна акція «Пакунок вдячності», присвячена Дню Святого Миколая, проходила з 5 по 19 грудня в стінах БДПУ.

В день завершення акції, 19 грудня, всі зібрані солодощі та листи було відправлені до бійців батальйону особового призначення «Свята Марія», який є першим Християнським добровольчим підрозділом, що створений у вересні 2014 року на базі Сотні Ісуса Христа. Бійці батальйону беруть участь в Антитерористичній операції на Сході України від самого початку конфлікту. У складі батальйонів “Азов” та “Шахтарськ” захисники брали участь у звільненні Маріуполя та в боях за Мар’їнку, Піски, Іловайськ. Наразі батальйон охороняє Маріуполь. Матеріально-технічне забезпечення батальйону здійснюється виключно за рахунок благодійних пожертв та допомоги волонтерів.

Вже через декілька днів по закінченні акції ми отримали листа- відповідь від хлопців «Святої Марії» зі словами вдячності та фото.

IMG_3744 IMG_3747

Студенти соціально–гуманітарного факультету та кафедра історії України БДПУ висловлюють щиру подяку всім небайдужим студентам та викладачам нашого університету за участь в акції.

Тетяна Доліч,
магістрантка
соціально
гуманітарного
факультету БДПУ

Світлини бійців
батальйону
«Свята Марія»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print