Приємно вітати лауреатів

Із 29 по 31 березня в місті Дніпрі проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадної пісні "Імперія зірок". У нашому університеті існує багаторічна традиція участі талановитого студентства в міжнародних та всеукраїнських конференціях, семінарах, фестивалях, конкурсах… І це запрошення не пройшло повз увагу.

_DSC0873 _DSC0880 _DSC0884 _DSC0889

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного виховання Олена Бузова зуміла не тільки підготувати цікаву, професійно складну програму, а й особисто супроводжувати учасників фестивалю-конкурсу – студента гуманітарно-економічного факультету Миколу Булгаков та студента факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Кирила Азарова. Свою пісенну програму хлопці виконували українською, англійською та болгарською мовами.

image (1) image

Бурхливими оплесками зустрічали  виступи наших талановитих студентів не тільки на гала-концерті, а ще під час  відбіркового туру. І не дарма, бо поважне журі відзначило Миколу Булгакова Дипломом лауреата I ступеня, а Кирила Азарова –  лауреатом III ступеня.

img8 img11 (3) img14 (1)

Сьогодні, 4 квітня, на початку традиційної ректорської наради в університетській конференц-залі «дипломованих» переможців фестивалю-конкурсу та їх керівника щиро вітали перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич, учасники наради, дякуючи за таку чудову популяризацію нашого вишу на загальноукраїнському рівні, бажаючи нових успішних злетів у пісенній творчості…

Олена Бузова згодом зазначила, що пишається успіхами студентів й попросила висловити подякувати ректору БДПУ Ігорю Богданову, профкому БДПУ (голова – Віталій Лола), декану соціально-економічного факультету Тамарі Макаренко, декану факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмилі Коваль, які допомагали в організації цієї поїздки.  

«Університетське Слово»
Світлини з архіву Олени Бузової та Павла Тєлькі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print