Привітання з Ювілеєм

Ювілей – це чудова подія,
Це – досягнення щастя в житті
Тож здійсняться нехай усі мрії,
І живеться у щасті й красі.
У всіх справах хай успіх ведеться,
Сил, здоров’я – з роси і з води!
Нехай щасливо лише живеться,
Одне добро і достаток ведеться!

Є люди, до яких з першого погляду виникає симпатія. До таких належить Тетяна Іванівна Пулькіна – старший лаборант кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології, яка 23 червня святкує свій ювілейний день народження!

Тетяна Іванівна більше 35 років працює в стінах Бердянського державного педагогічного університету. Володіючи широким обсягом професійних знань, маючи високу ерудицію, здатність до аналітики, вона активно і сумлінно виконує свою роботу.

Тетяна Іванівна людина, з якою легко і цікаво працювати; життєрадісна, енергійна і творча, завжди сповнена цікавих і творчих планів.

Є особистості, які виділяються своєю індивідуальністю, самостійністю. При всіх своїх чеснотах Тетяна Іванівна має ще одну, вона чуйна та доброзичлива людина. 

У цей святковий день прийміть наші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля заповнить кожен новий день приємними подіями, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Хай щедрою буде Ваша доля, обминають життєві негаразди, а серце зігріває людська турбота та доброта!
Нехай Ваше життя буде наповнене яскравими, цікавими враженнями, а удача буде у Вашому домі не гостею, а господинею. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих, багатих прекрасними подіями, років. Радості Вам від кожного прожитого дня. Всіх благ Вам! З днем народження!

1. Ювілей Пулькіна Т.І. -1 УС

З повагою колектив кафедри основ здоров’я,
 фізичної реабілітації та екології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print