Призерами олімпіад стали…

На кафедрі основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології факультету фізичного виховання БДПУ 22 лютого ц. р. відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Здоров’я людини» та дисципліни «Екологія».

Мета їх проведення – виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація їх здібностей, стимулювання творчої праці та активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

В олімпіадах взяв участь 21 студент із шести факультетів університету.

При вирішенні конкурсних питань олімпіад всі учасники показали високий рівень підготовки та творчий характер опрацювання запропонованих завдань, які передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін спеціальності.

Призерами олімпіади зі спеціальності «Здоров’я людини» за рішенням оргкомітету стали: Анастасія Мітяєва – студентка 4 курсу, 43 групи (ФФВ), яка посіла І місце; Дмитро Переклицький – студент 4 курсу, 43 групи –  ІІ місце; Олена Романенко та Євгенія Примак – студентки 2 курсу, 2фр групи – ІІІ місце.

Призерами олімпіади з дисципліни «Екологія» за рішенням оргкомітету стали: Вікторія Хамула – студентка 2 курсу 21 групи (ФППОМ), яка посіла I місце; Діана Коїшибаєва – студентка 2 курсу 2Т групи (ФФМКТО) – ІІ місце; Артем Зубенко – студент 2 курсу 2ЕН групи (ФФМКТО) – ІІІ місце.

Усі призери отримали грамоти та цінні подарунки і щирі побажання перемог у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з відповідних дисциплін.

Дякуємо за участь усім студентам, хто випробував свої знання у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, бажаємо їм подальших успіхів у навчанні.

DSC_0032 DSC_0055 DSC_0069

DSC_0080 DSC_0083

Кафедра основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології БДПУ

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print