Призові «джерела енергії» Альони Дяденчук

Міністерство освіти і науки України разом із Національним авіаційним університетом, Навчально-науковим Інститутом екологічної безпеки, Українським науково-дослідним та навчальним центром хіммотології та сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та Спілкою хіммотологів проведели ІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні – 2016».

20161123160214_Д

16 листопада ц. р. в Національному авіаційному університеті конкурсна комісія на підсумковому засіданні розглянула результати рецензування конкурсних робіт. Усього в конкурсі взяли участь представники 24 навчальних закладів.

Робота «Приладові структури на основі нанопоруватих структур» співробітниці науково-дослідного сектору БДПУ Альони Дяденчук  під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри фізики та методики викладання фізики БДПУ Валерія Кідалова зайняла ІІІ місце в номінації «Відновлювані джерела енергії та енергоефективність».

Вітаємо!

«Університетське Слово»
(за матеріалами професора В. Кідалова)
На світлині: професор Валерій Кідалов і Альона Дяденчук

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *