Психологічна новинка

У лютому день психологічних ігор видався не лише цікавим та захопливим, а й ексклюзивним. Адже цього дня студенти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету мали змогу познайомитися з новою психологічною грою ­– «Шляхи змін» та її сертифікованою ведучою – асистентом кафедри психології Вікторією Федорик.

Участь у грі дозволила студенткам усвідомити перепони, які виникають в процесі досягнення мети з позиції власної «тіні», поміркувати над причинами невдач та змін «шляхів», а також отримати підказки для вирішення внутрішніх суперечностей та здійснення запланованого. Настільне гральне поле, метафоричні асоціативні карти «Архетипи й тіні» та чудо-кубик створювали невимушену позитивну атмосферу, а індивідуальні запити учасниць та майстерність ведучої дозволили отримати відповіді на відкритті питання без несвідомого супротиву та захисних механізмів, як це часто буває в терапевтичній роботі.

Тож, в черговий раз переконуємося, що психологічні ігри – це чудовий діагностичний та терапевтичний інструмент, а можливість познайомитися з такою роботою особисто – безцінний досвід, який здобувачі освіти та працівники БДПУ можуть отримати дуже просто – завітавши до навчальної психолого-консультативної лабораторії.

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print