Пишаємося студентами

Кропітка праця, значні зусилля та постійне удосконалення безсумнівну увінчаються успіхом. Так, приємним подарунком стали новини про дві перемоги студенток Інституту філології та соціальних комунікацій на обласних етапах Міжнародних конкурсів.

Ми вже повідомляли, що 12 грудня ц. р. студентка Інституту філології та соціальних комунікацій Анна Назаренко (керівник – доц. Олена Крижко) брала участь у обласному етапі XVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика у 2015-2016 н. р. для учнів загальноосвітніх шкіл, студентів професійних навчальних закладів і університетів, на якому здобула 1 місце серед студентів філологічних факультетів.

Хренове фото

19 грудня студентка Інституту філології та соціальних комунікацій Мирослава Луценко (керівники – проф. Ольга Новик, ст. викладач Ольга Харіна) взяла участь у обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015-2016 н. р., на якому здобула 2 місце серед студентів філологічних факультетів.

На святковому засіданні Вченої ради Інституту філології та соціальних комунікацій призерів привітали директор ІФСК доцент Алла Сердюк, завідувач кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін професор Раїса Христіанінова, завідувач кафедри української літератури та компаративістики професор Ольга Новик. Директор ІФСК подякувала керівникам, які готували учасників до конкурсів, кафедрам, які сприяли підготовці конкурсанток, і безпосередньо переможницям за успішні виступи на конкурсах та демонстрування відмінних знань.

Долучаємося до привітань і бажаємо Анні та Мирославі нових творчих здобутків та звершень!

«Університетське Слово»
(за інформацією та світлиною
Інституту філології 
та соціальних комунікацій)
На світлині: директор ІФСК Алла Сердюк
та завідувач кафедри української літератури 
та компаративістики Ольга Новик 
вітають переможниць на святковому
засіданні Вченої ради ІФСК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print