Питання – цікаві, відповіді – ґрунтовні

Сьогодні, 25 листопада, з ініціативи профспілкового комітету університету  о 12 годині відбулась зустріч голови профкому БДПУ  Віталія  Лоли, профспілкового активу університету, начальника навчального відділу Ольги Шубіної, бухгалтера Євгенії Плут із студентами університету.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Першим виступив Віталій Лола, який розповів про мету даної зустрічі та підкреслив те, що прохання та звернення студентів до нього з питань виплати стипендій будуть розглянутими і студенти отримають повні та ґрунтовні відповіді.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Із виступу начальника навчального відділу Ольги Шубіної студенти отримали вичерпну інформацію стосовно нарахування та виплати стипендії, а також про те, якими документами потрібно керуватись під час нарахування стипендій і де їх знайти.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Студенти різних спеціальностей та курсів дізналися про види стипендій, та те, що впливає на їх отримання. Бухгалтер університету Євгенія Плут розповіла про розміри стипендій, про порядок її перерахування та індексацію, саме про те, що дуже цікавило присутніх на зустрічі.

Загалом зустріч проходила у вигляді постійного діалогу та завершилась на позитивній ноті.

Юлія Хаматгораєва,
заступник голови профкому університету
по роботі зі студентами
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print