Радісне відчуття здорового тіла

Для кожного з нас найцінніше – це здоров’я. Ніщо не може зрівнятися з цим божим даром. Проте стан нашого організму залежить не тільки від щедрот природи, а дбайливо ставитися до свого тіла зобов’язаний кожен із нас. Пам’ятаймо: ніякі багатства, слава чи високе соціальне становище не замінять нам радісного відчуття здорового тіла.

DSC_0026 DSC_0027 DSC_0036 DSC_0039

У більшості країн вже давно зрозуміли, що здоров’я кожного громадянина – це не тільки його особиста справа, але й один із основних державних обов’язків. Здоровий громадянин формує сильну й міцну державу, яка здатна стати успішною в сучасному світі. Питаннями збереження здоров’я людей у глобальному масштабі вже давно займається Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), яка була створена після другої світової війни і за досить короткий термін зуміла домогтися багато чого: середня тривалість життя збільшилася, відступили багато хвороб, світ став кращим.

DSC_0053 DSC_0063 DSC_0064 DSC_0076

Але лікарі не зможуть нам допомогти, якщо ми самі не будемо берегти свого здоров’я. Для популяризації здорового способу життя в 1950 році був заснований Всесвітній день здоров’я, який щороку відзначається в один і той же день: 7 квітня.

…І сьогодні, відзначаючи це «здорове» свято, студенти та викладачі факультету фізичного виховання БДПУ (декан – професор, Олімпійський чемпіон Сергій Кушнірюк) традиційно влаштували на Приморській площі спортивно-танцювальний флешмоб-руханку та символічний  пробіг «За здоровий спосіб життя»з участю студентів усіх факультетів і учнів економіко-гуманітарного коледжу БДПУ (див. світлини).

Ф1 DSC_0089 DSC_0110 DSC_0130

Учасників заходу вітали: начальник відділу молоді та спорту міськвиконкому Вадим Шумілов та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент БДПУ Вікторія Ліпич, а декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк та голова комітету профспілки БДПУ, депутат міської ради Віталій Лола нагороджували учасників Грамотами та «солодкими призами»…

Володимир Крутіков,
студент 23 групи ФФСК,
практикант «Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print