Разом дійшли висновку…

Студентська рада гуманітарно-економічного факультету запросила ведучих психологічного кінолекторію, який проводить навчальна психолого-консультативна лабораторія БДПУ, здійснити 21 листопада показ та обговорення фільму «Абсолютная власть». Цей захід було присвячено Дню толерантності.

PDKFOVhc9Eo

Студенти Артем Воробйов запропонував спочатку розглянути поняття толерантності та визначити її прояви в сюжеті фільму, а Дарина Кулінічева привернула увагу до обговорення питання про використання базових потреб неонацистами для впливу на оточуючих;  Богдан Хльосткін висунув на розгляд думку про те, що зло перемагає, коли добро бездіяльне.

GgqmSuMd5os o-PFIIDW1H4

Після обміну міркуваннями разом дійшли висновку, що права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої… Для того, щоб не виникало конфліктів, потрібно поважати думки і вибір інших людей, ставитися до них із розумінням, якими б резонансними вони не здавалися. Інакше наслідки можуть виявитися згубними – від побутового скандалу до розпалювання міжнаціонального конфлікту.

«Університетське Слово»
(за матеріалами лабораторії)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *