Ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Вікторія Зарва: «Ми готові прийняти студентів з Криму!»

«З огляду на складну політичну ситуацію в Криму ми хоч сьогодні можемо розглядати звернення від студентів Криму про переведення на навчання до нашого університету, – про це повідомила редакцію «Університетського Слова» Вікторія Анатоліївна – ми маємо всі можливості для забезпечення високої фахової підготовки, якісного навчання, проживання в гуртожитку; можемо створити гідні умови для всебічного особистісного та громадянського становлення цих молодих людей, що не зі своєї вини потрапили в таке скрутне становище».

Необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та спеціальностей можна отримати на сайті університету http://www.bdpu.org.

Зазначимо, що Міністерство освіти і науки України дозволило здійснити переведення студентів вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на навчання до вищих навчальних закладів, розташованих в інших регіонах України, за спрощеною процедурою. Зокрема, дозволено: здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міністерством освіти і науки України та під час навчального семестру; у разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, можна використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, з інших напрямів (спеціальностей) відповідних курсів навчання.

stud_3

Запрошуємо до нашої великої та дружньої університетської родини!


УВАГА!

Інформація для студентів вищих навчальних закладів, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Бердянський державний педагогічний університет готовий розглянути звернення студентів Криму про переведення на навчання до нашого університету.

У разі потреби всю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та спеціальностей можна отримати на офіційному веб-сайті БДПУ www.bdpu.org або за контактними телефонами:

Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв

(06153) 7 14 70

Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти

(06153) 7 22 78

Інститут філології та соціальних комунікацій

(06153) 7 09 29

Факультет фізико-математичної і технологічної освіти

(06153) 3 65 74

Факультет комп’ютерних та енергозберігаючих технологій

(06153) 4 70 77

Соціально-гуманітарний факультет

(06153) 4 74 68

Факультет економіки та управління

(06153) 3 64 81

Факультет фізичного виховання

(06153) 7 13 35

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print