Результати плідної співпраці

Вже не один рік наш університет утримує тісні міжнародні стосунки з Заслуженим автономним університетом Пуе­б­ла, який сьогодні має вельми сильні позиції серед університетів Мексики.

На всеукраїнській науково-практичній конференції «РОЗВИТОК ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ НА ЗАСАДАХ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ», яка проходила ще в вересні 2013 р. в БДПУ (організатори: Міністерство освіти і науки України, Бердянський державний педагогічний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України) було обговорено декілька напрямів співпраці. Одним із результатів плідної співпраці є видання підручника «Аналіз та проектування електричних ланцюгів: теорія та практика» (ANÁLISIS Y DISEÑO DE CIRCUITOS ELÉCTRICOS: Teoría y práctica / [José Italo Cortez, Liliana Cortos, Alejandro Paredes Camacho, Ernest Cortez, Germán Ardul Mufloz Hernández, Gregorio Trinidad García]. – Mexico, Alfajmega) – друкована подяка у підручнику за надання матеріалів к. п. н. старшому викладачу інформатики та програмної інженерії Ганні Алєксєєвій.

futuros_man_bigger

Другим напрямом роботи є колективний проект між студентами факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій БДПУ та студентами групи УАП-CA-258 Заслуженого автономного університету Пуебла. Image-AR_TD0Професор, завідувач лабораторії цифрових систем і поновлюваних джерел енергії Хосе Італо Кортес та Ганна Алєксєєва створили ініціативну групу студентів, які опановують поняття «доповненої реальності». Це досить перспективний напрям роботи, результати якого можна спрямувати майже в усі сфери діяльності людини. Доповнена реальність (англ. augmented reality, AR), – термін, що відноситься до всіх проектів, спрямованих на доповнення реальності будь-якими віртуальними елементами. Доповнена реальність – складова частина змішаної реальності (англ. mixed reality), в яку також входить «доповнена віртуальність» (коли реальні об'єкти інтегруються у віртуальне середовище). Досить скоро ми зможемо показати реальні результати й цієї спільної роботи.

Нині ми зміцнюємо закладене підґрунтя для розвитку відносин між Бердянським державним педагогічним університетом і Заслуженим автономним університетом Пуебла як у освітній, науковій, так і в практичній сферах.

«Університетське Слово»
(за матеріалами, наданими Ганною Алєксєєвою)

На світлинах: можливості доповненої реальності;
готовність до роботи студентів з Мексики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print