Результативне поле й у міні-футболу

В останню декаду березня проходили змагання з міні-футболу серед чоловічих команд нашого університету. Всього до змагань заявилося шість команд: ФДССО, ФФСК, Гуртожиток, ФМКТО, ГЕФ, ФППОМ. Кожна команда показувала хорошу гру, хлопці викладалися до останнього, щоби саме їх факультет став  переможцем.

За результатами змагань спартакіади третє місце посіла команда ФФСК, друге місце – ГЕФ, а переможцем стала команда ФМКТО. Також команди, що посіли перше та друге місця, взяли участь у першості  БДПУ, де їх чекали команди ФФВ-1та ФФВ-3. ГЕФ поступився команді ФФВ-1 та зайняв четверте місце, а команда ФФВ-1 відповідно – третє. За перше та друге місця була дуже видовищна гра, де команда ФФВ-3, програючи з рахунком 0:2, зуміла вирівняти становище та довести гру до серії пенальті, але все ж програла команді ФМКТО. Всі призери були нагороджені Грамотами та солодкими призами від профкому.

XWrHLTIqfbM _LruULD1nZQ

XEV--hHqaOY chfFnVu0Z7o

Після чоловічого міні-футболу нас чекав жіночий. Упродовж двох днів дівчата боролися за призові місця, показували добру гру та демонстрували неабиякі здібності. Третє місце зайняла команда ФМКТО, друге – ФДССО, команда ФППОМ стала переможцем спартакіади. Команди також отримали Грамотами та солодкі призи.

VGXBSQcsXh8 LhfiLTghTRo

Олександр Хмеляр,
студент 2 курсу факультету філології
та соціальних комунікацій
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print