Різдвяне милосердя

IMG_8799

Сьогодні, напередодні Різдва Христового, до осель поважних бердянських пенсіонерів освітянської ниви завітали засновник університетської благодійної організації «ДоброДій», редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, депутат міської ради, голова профкому БДПУ Віталій Лола, стажер на посаду заступника міського голови Юлія Дойнова та голова первинної організації вчителів-ветеранів Алла Іванова. Завітали із доброю християнською місією, щоби привітати із Різдвяними святами ветерана-викладача БДПУ Юрія Юхна, першого директора Бердянської ЗОШ Василя Вовченка, якому сьогодні виповнюється 88 років та його дружини – колишньої вчительки Євдокії Василівни, 95-літньої вчительки-пенсіонерки Марії Дьякової, 94-літньої Любові Сургайло та інших.

IMG_8796 IMG_8798

Та не тільки привітати, а й вручити їм грошові винагороди з далекої Америки, які в рамках акції «Допомагаємо ближньому» надіслала завідувачка канцелярії церкви святого Івана Хрестителя з міста Нюарку пані Ксеня Гапій зі словами: «Кошти – на потреби інвалідів, важкохворих і людей похилого віку, які не мають до кого звернутися за допомогою…».

Окрім гривень розчулені та здивовані наші ветерани отримали від Степана Гериліва святовечірню кутю, почули коляди та різдвяні віншування…

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Дивні колядники
2016-01-07 17:59:05
[...] Сьогодні, на Різдво Христове, до дев`яти осель бердянських учителів-ветеранів, яким виповнилося за 90, завітали дивні колядники: не для того, щоби щось заколядувати, а навпаки – із різдвяними віншуваннями, кутею та ще й грошовими винагородами щиро здоровили бабусь-прабабусь та одного славного 92-літнього козака із святами. Колядники – це організатор університетської Благодійної Скрині «ДоброДій» Степан Герилів, голова первинної організації вчителів-ветеранів Алла Іванова та член ради ветеранів, волонтер Алла Бичкова. Саме вони, разом із стажером на посаду заступника міського голови Юлією Дойновою розпочавши вчора християнську благодійну акцію «Допомагаємо ближньому», яку ініціювала завідувачка канцелярії церкви святого Івана Хрестителя з американського міста Нюарку пані Ксеня Гапій (ми про це вчора писали: http://us.bdpu.org/rizdvyane-myloserdya.html). [...]
beylikdüzü escort
2016-06-03 22:28:03
<strong>findachef.net...</strong> http://findachef.net/...