«Різдвяні читання» у Запорізькому національному

Традиційно зима сприймається як пора свят: Новий рік, Різдво тощо. І доречним було рішення організаційного комітету Запорізького національного університету провести 12 грудня 2014 року VI Міжвузівську науково-практичну конференцію під мальовничою назвою «Різдвяні читання», присвячену актуальним проблеми англійської, іспанської, німецької, французької філології, перекладознавства, літературознавства і методики викладання іноземних мов.

За ініціативи директора Інституту філології та соціальних комунікацій Алли Сердюк студенти Андрій Дубовик (42-а група), Ольга Кумалагова (42-а група) та Анна Шершень (53 група) подали заявки і були запрошені взяти участь у роботі конференції.

Наші студенти дуже ретельно готувалися, консультувалися зі своїми науковими керівниками: доктором педагогічних наук, професором Іриною Глазковою та кандидатом педагогічних наук Тетяною Розумною.

Прибувши до Запорізького національного університету, на факультет іноземних мов, наші студенти були дуже вражені теплом, з яким їх зустріли студенти ЗНУ і, звичайно, викладачі. Головним атрибутом наукових читань була святково прикрашена різдвяна ялинка, яка милувала око та нагадувала про наступаючі свята.

20141212_13392020141212_130941 20141212_132346

Ми, Ольга Кумалагова, Андрій Дубовик і Анна Шершень презентували свої доповіді на секції актуальних проблем методики викладання іноземних мов. Комісія, у складі якої були професори та доценти з методики викладання іноземних мов, були приємно вражені майстерністю викладу матеріалу нашими студентами, а також їхньою обізнаністю у проблемах сучасної методики викладання іноземної мови у школі. Звичайно, не обійшлось без складних запитань, на які наші дослідники давали вичерпні та змістовні відповіді.

По закінченні конференції голова комісії кандидат педагогічних наук, доцент Катерина Ружин висловила подяку нашим студентам і запевнила, що їхні праці будуть опубліковані у збірнику ЗНУ та побажала подальших успіхів у науковій діяльності.

Андрій Дубовик, Ольга Кумалагова, Анна Шершень,
студенти ІФСК, учасники конференції

Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print