Робоча зустріч у Генеральному консульстві Німеччини

26 липня 2018 р. у Генеральному консульстві Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / офіс у Дніпрі відбулась робоча зустріч з підготовки книги професорів БДПУ Ігоря Лимана і Вікторії Константінової «Німецькі консули в Північному Приазов’ї».

У зустрічі взяли участь Генеральний консул Німеччини Вольфґанґ Мьоссінґер, співробітники Генерального консульства, керівництво і співробітники видавництва «Ліра», яке буде публікувати книгу, та професор Ігор Лиман.

Нагадаймо, що у січні 2018 р. пан Генеральний консул Німеччини Вольфґанґ Мьоссінґер відвідав БДПУ (http://us.bdpu.org/vizyt-heneralnoho-konsula-nimechchyny-do-bdpu.html ), а нещодавно професори БДПУ Ігор Лиман і Вікторія Константінова повернулись із відрядження до німецьких архівів, де продовжили працювати над виданням «Німецькі консули в Північному Приазов’ї» (http://ri-urbanhistory.org.ua/projects/9-news/605-berdyanski-istoriki-povernulis-z-arkhiviv-nimechchini )

Фінансування видання книги буде здійснене Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / офіс у Дніпрі в рамках проекту «Історія німецьких консулів у Північному Приазов’ї».

1 2

За інформацією НДІ Історичної урбаністики БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print