Робота над собою – головне

DSC_0006

«Особливості функціонування телевізійних жанрів на сучасному етапі» – так озаглавила свою недавню зустріч із студентами-журналістами кафедри соціальних комунікацій ІФСК режисер телеканалу «Маріупольське ТБ», кандидат наук із соціальних комунікацій Ольга Ятчук, що проходила в одній із аудиторій Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації БДПУ.

У ході зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися над історією розвитку національного телебачення за роки незалежності України, коли кількість загальнонаціональних каналів зросла із 3-х до 28-и; над тенденціями розвитку телебачення за кордоном», де, зокрема, в Англії чи США вже функціонує сервіс, як відео за замовленням, що дозволяє переглядати улюблені серіали, телешоу тощо в зручний для глядача час, про що ми можемо ще лише тільки мріяти…

DSC_0003

Не менш цікавими й змістовними були роздуми журналіста-практика та науковця про феномен появи громадського телебачення в Україні, як прориву в українському телебаченні; щодо збільшення потреб в інформації: «Сьогодні аудиторія потребує все більше ексклюзивної інформації, навіть якщо вона буде знята телефоном. Громадське телебачення дає можливість бути почутим усім соціальним групам населення».

Доброзичливість і дружня атмосфера зустрічі спонукали студентів і викладачів до жвавої дискусії.

Три години пролетіли непомітно, але продуктивно. Ми, завтрашні дипломовані спеціалісти в сфері журналістики, також отримали пораду: «Створюйте свої проекти в тому місті чи на тому місці, де ви є, і вас обов’язково помітять. Робота над собою – це головне.»

Ольга Ятчук побувала в нашому університету на запрошення завідувача кафедри соціальних комунікацій ІФСК Юлії Мельнікової. Ми щиро дякуємо Юлії Олександрівні за можливість спілкуватися з такими цікавими та поважними гостями.

Володимир Гребенюк,
студент-журналіст БДПУ,
кор. «УС»

Світлини з архіву
кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print