Роль наших – у вирішенні проблем теорії та методики навчання математики

11-13 травня в Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії і методики навчання математики», приурочена 70-річчю кафедри математики і теорії та методики навчання математики НПУ імені М. П. Драгоманова. Найбільшим скарбом цієї кафедри є відомі в Україні та за її межами талановиті математики-педагоги, вчені-дослідники професори О. М. Астряб, І. Є. Шиманський, З. І. Слєпкань, В. Г. Бевз, В. О. Швець, М. І. Бурда, доценти Г. П. Бевз, А. Г. Конфорович, Д. М. Маєргойз та інші. Кафедра має багату історію, гарні традиції та потужний науково-освітянський доробок. Викладачі кафедри є авторами навчальних програм з математики для середньої та вищої школи; стандарту освіти (галузь «Математика»); Галузевих стандартів «Математика» для бакалаврів; підручників і посібників для середньої і вищої школи.

До обговорення актуальних проблем теорії та методики навчання математики цього року долучилися студенти, аспіранти, учителі, викладачі, науковці України, Молдови, Білорусії, Німеччини, Норвегії, Болгарії. Бердянськ представили доцент кафедри математики та методики навчання математики БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Лиходєєва, докторант кафедри професійної освіти БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Віталій Ачкан і старший викладач кафедри математики та математичних методів БУМіБ Катерина Пастирєва.

phoca_thumb_l_dsc_0722 phoca_thumb_l_dsc_0741

phoca_thumb_l_dsc_0771 phoca_thumb_l_dsc_0783

Пленарне засідання

У ході роботи конференції розглядалися методологічні аспекти розбудови сучасної шкільної математичної освіти та проблеми підготовки сучасного вчителя математики, науково-методичні засади компетентнісного навчання математики у вищій і середній школі та застосування інформаційних технологій в навчанні математики, наступність у навчанні математики та сучасна математика в системі підготовки вчителя. Представлені доповіді були цікавими, інформативними, сприяли дискусійному обговоренню.

phoca_thumb_l_dsc_0735

Ачкан В.В. з науковим консультантом професором Бевз В.Г.

По завершенню Міжнародної науково-практичної конференції учасники отримали відповідні сертифікати.

«Університетське Слово»
(за матеріалами Ганни Лиходєєвої)
Світлини – з архіву НПУ імені М. П. Драгоманова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print