Розмаїття комп’ютерно-орієнтованих технологій

16 травня в рамках днів науки відбулося засідання студентської секції «Використання комп’ютерно-орієнтованих технологій у професійній підготовці» (керівники: завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики, доктор педагогічних наук, професор Хоменко Віталій Григорович та доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Павленко Максим Петрович.

Сучасний світ важко уявити без використання інформаційних технологій. Інформаційно-комунікаційні технології присутні у всіх галузях діяльності людини, тому секція, яка присвячена використанню комп’ютерно-орієнтованих технологій зібрала студентів з різних факультетів.  Свої наукові доробки продемонстрували студенти факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти, гуманітарно-економічного факультету, факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

_DSC0625 _DSC0659

Студенти представили актуальні, цікаві та змістовні доповіді з проблем впровадження комп’ютерно-орієнтованих технологій у професійну діяльність.

Надзвичайно цікавими та предметними були доповіді Наталії Григорян, Каміли Соснової, Троніна Руслана, Юлії Отреп`євої, Едуарда Божко, Костенко Юлії, Наталії Рибнікової, Олексія Черемісіна, Аврамової Валерії, Мосійчук Мирослави, Олексенко Евгена.

 2

Жваву дискусію спричинила доповідь Артура Кравченко про роль тривимірної графіки в сучасному комп’ютерному дизайні. Дмитро Картіннік та Єгор Новак зацікавили студентів аналізом сучасних засобів для моніторингу мережевого трафіку.

_DSC0653 3

Пожвавлення аудиторії було під час виступів студентів Ганчева Артема та Олексенко Евгена, про що свідчать численні питання, на які студенти дали відповіді. Доповідь Микити Лаврика зацікавила не лише студентів а й викладачів кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики.

_DSC0639 

Високий професійний рівень продемонстрував Павло Сидоренко, який розробив стенд автоматичної системи орієнтації сонячної батареї на платформі Arduino. Доповідь Ктіторової Вікторії щодо перспектив позиціювання сайту Бердянського державного педагогічного університету була дуже актуальною та цікавою.

Найкращою доповіддю було визнано доповідь студента першого курсу Марка Буркута, який розробив два проекти, які мають прикладну цінність і будуть використані в навчальному процесі БДПУ: «Розробка програмного засобу для автоматизації розрахунку ip-адрес», «Автоматизація діагностик з визначення професійно-важливих якостей студентів».

1

За результатами роботи секції всі студенти отримали грамоти за участь у студентській наукові конференції.

Ми пишаймося досягненнями наших студентів адже їх здібності – це наше натхнення.

Наталія Кравченко,
кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики)
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print