Розпочато «Турнір пам’яті Володимира Пестерова»

Уже традиційно для нашого міста, протягом 9 років, проходить меморіальний «Турнір пам’яті Володимира Пестерова» серед чоловічих та жіночих команд з волейболу. Змагання почались минулої суботи, 22 квітня, на базі Бердянського медичного коледжу. Першими турнір розпочали збірні жіночих команд. Участь у змаганнях брали команди не тільки із Бердянська, але й з інших регіонів України. Протягом дня 6 жіночих збірних команд з Маріуполя, Мангуша та Бердянська відстоювали право бути кращими.

ф2

Честь нашого міста та університету відстоювали 2 команди БДПУ під керівництвом тренера-викладача Кирила Пономаренка. Не дивлячись на напружену боротьбу , все ж таки наші дівчата відстояли своє право бути фіналістами змагань. За результатами турніру 1 та 3 місця здобули команди БДПУ , 2 місце – жіноча збірна Маріуполя.

 ф3 ф4

Усі фіналісти отримали почесні призи та грамоти, а також окремо були нагороджені дівчата у номінаціях «Кращий гравець», «Кращій гравець фіналу» та «Найперспективніший юний гравець».

Наступними у змаганнях братимуть  участь команди чоловіків. 29 квітня ц. р. на базі Бердянської ДЮСШ відбудеться завершальний етап «Турніру пам’яті Володимира Пестерова». Цього дня збірна команди Бердянського державного педагогічного університету буде боротися за право бути кращими. Запрошуються усі бажаючі підтримати наших хлопців!

«Університетське Слово»
(за матеріалами ФФВ БДПУ)
Світлини з сайту: http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=41856


 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print