Розвиток міжнародного співробітництва БДПУ з польським вишем

Уже п’ять років поспіль продовжується активна наукова співпраця Бердянського державного педагогічного університету та Вищої школі управління та адміністрації в Ополє (Польща). Серед спільних наукових проектів двох вишів варто відзначити організацію та проведення щорічних наукових конференцій, видання одноосібних та спільних колективних монографій як в Ополє, так і в Бердянську.

1

Продовженням налагодженого співробітництва між українським та польським вишами стало проведення 20-23 квітня цього року на базі ВШУіА в Ополє VI-ої Міжнародної наукової конференції «Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку територій».

У роботі конференції взяли участь викладачі та студенти гуманітарно-економічного факультету БДПУ: к. е. н. Яна Василівна Глазова присвятила свою доповідь деяким підходам до оцінки економічної ефективності освітніх курсів в системі безперервного навчання, а к. е. н., доц. Тетяна Петрівна Несторенко презентувала результати дослідження «Економічний вплив культурно-мистецьких інституцій на місто». Дослідження було проведене спільно з заступником директора Львівського Палацу мистецтв канд. наук з мистецтвознавства Ольгою Ігорівною Луковською.

3

Цікавими були роботи студентів 4-го курсу Анастасії Куранди і Аліни Ставицької «Ефективні методи управління персоналом у сучасних умовах» та Анастасії Сюткіної «Інвестиційна привабливість готелів mid-market».

Конференція, метою якої було обговорення наукових і практичних проблем, закономірностей і перспектив розвитку виробничої і невиробничої сфер національної економіки, а також трансформацій і структурних перетворень в соціальній сфері та суспільстві, пройшла успішно. Варто відзначити, що участь в конференції, але вже у дистанційній формі, взяли також викладачі та студенти й інших факультетів БДПУ.

 2

«Університетське Слово»
(за матеріалами  Л. Білозор та І. Охріменко, м. Київ)
Світлини Я. Глазової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print