Рятуймо життя разом!

Рятуймо - фото

   Починаючи з квітня минулого року, на сході нашої Батьківщини здійснюється антитерористична операція, спрямована на визволення українських земель від російських загарбників. За цей досить тривалий період багато горя прийшло до родин мирних громадян: смерті ні в чому не винних жінок і дітей, руйнування будівель, залишення рідних домівок. Посилаючись на дані РНБО, за минулий рік Україну потрясли: вйськові втрати – 1750 вбитих та померлих від поранень, 6226 поранених; цивільні жертви – 1129 – 1300 людей, 3442 – поранено.

    Варто нагадати, що зробити свій внесок у вирішення виниклого конфлікту на Донбасі намагається кожен українець. Небайдужі громадяни створюються волонтерські організації, організовують акції і мітинги, проводять відповідні заходи.

   1 вересня студенти університету з ініціативи Студради провели акцію «Ліки – замість квітів». Під час заходу, що відбувся на великій перерві в головному та п'ятому корпусах, наші активісти здійснили збір коштів, на які згодом будуть придбані ліки, вкрай необхідні нашим військовим. Окреме «дякую» хочеться сказати Дарині Літиченко, Катерині Шиян, Катерині Жунусовiй та Марії Нікіші за допомогу.   

   В акції взяли участь не тільки студенти, але й викладачі нашого університету. Кожен намагався хоч якось допомогти солдатам, які щодня борються за право України називатися вільною і незалежною державою. Студенти. І це не кінець: будуть ще ярмарки та благодійні акції, які допоможуть нашим солдатам.

   Адже, дійсно, в цей складний період дуже важливо бути разом, об'єднати зусилля і відстояти честь і гідність громадян нашої єдиної Батьківщини. 
   Так не будемо ж і далі байдужими, бо байдужість є смертоносною для людської душі!

 

Катерина Жунусова

заступник голови інформаційного сектору Студради БДПУ
Світлина Олександра Токманя,
студента БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print