«Самопоміч» допоможе?

Сьогодні, 22-го жовтня, у конференц-залі університету відбулась зустріч представників студентсько-викладацького колективу з представниками Об’єднання «Самопоміч». Виступав генеральний директор IT-компанії Eleks Software Олексій Скрипник, який водночас є членом Комітету Підприємців Львівщини, членом асоціації «IT Україна», членом Наглядової ради Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», а також Ярослав Маркевич, приватний підприємець, Президент Східно-Українського фонду розвитку демократії, нагороджений Хрестом Івана Мазепи та медалю "Захиснику Вітчизни".

_DSC8447

Мова йшла про економічні проблемі нашої держави, про основні напрями роботи у Верховній Раді «Самопомочі»: люстрація, оборона (реформування міністерства оборони), підвищення ролі місцевого самоврядування тощо.

_DSC8450

Олексій Скрипник, зокрема, відзначив: «Ми маємо колосальні економічні проблеми, які потрібно негайно вирішувати, тому, які би не прийшли політичні сили до влади, змушені виправляти все, бо ми знаходимося зараз в ситуації коли виходу нема, треба робити дуже серйозні економічні реформи, якщо ми їх не зробимо – то країни не буде …»

Юлія Кочкова, Інна Суслова,
студентки-практикантки
«Університетського Слова»

Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print