Самоврядування працює

11-13 грудня в Харкові проходив  Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи». Все це відбувалось у ХНУГХ ім. А. Н. Бекетова. Тут розглядалися проблеми фінансування Студентського самоврядування, корупція у ВНЗ та організація СтудСамоврядувань… У рамках форуму було проведено курс тренінгів та лекцій на тему діяльності органів студентського самоврядування. Нам, як керівникам чи заступникам СтудРад, провели лекції про побудову команди та взаємодію з адміністрацією, основні положення ЗУ «Про вищу освіту» та як студенти можуть забезпечувати собі якісну вищу освіту.

56P2S49mg6k

Також були розглянуті питання про гуртожитки, вчилися писати примірне положення, проекти про студентське самоврядування та проект внесення змін до ЗУ «Про вищу освіту».

DSC_0821

Окреме «дякую» хочеться сказати організаторам: Харківській обласній Студентській раді (голова – Ярослав Ланевський), Українській асоціації студентського самоврядування  (президент – Микита Андрєєв) та студентському самоврядуванню ХНУГХ ім. А. Н. Бекетова (голова – Дарина Вершиніна).

DSC_0850 DSC_0855 IMG_20151213_141710 mpeBNSVgJbY

Це були насичені 3 дні, із яких 160 людей, які взяли участь у форумі, винесли для себе величезну кількість корисних речей, голови самоврядувань України  познайомились, обмінялись досвідом та готові для подальшої співпраці.

Дар’я Калюжна,
студентка БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *