Ще раз про осінній «Парад планет»

Напевно ви чули про парад планет, який розпочався наприкінці січня нинішнього року і тривав впродовж чималої половини лютого. У вранішній час на небосхилі можна було спостерігати п’ять яскравих планет – Меркурій, Венеру, Сатурн, Марс і Юпітер, які вишукувались уздовж горизонту зі сходу на захід.

kosenko_p0012 kosenko_p0013 kosenko_p0000 kosenko_p0003

Сьогодні, 14 листопада, впродовж майже двох годин на головній сцені університету відбувався «Парад планет» факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Педагогіум, Психіріус, Danceoriginal і Нота – під цими назвами «сховались» команди студентів спеціальностей початкова освіта, практична психологія, хореографія і музичне мистецтво, щоб взяти участь у змаганні талантів «Дебют першокурсника».

kosenko_p0004 kosenko_p0008 kosenko_p0009 kosenko_p0014

Для тих, хто прагне стати знавцем астрономії парад планет – чудова можливість познайомитись з планетами, порівняти їх одна з одною, побачити різницю у їх забарвленні і блискотінні, і воднораз повчитися відрізняти планети від зірок.

kosenko_p0016 kosenko_p0018 kosenko_p0019

Для тих, хто прагне опанувати професію вчителя сьогоднішнє дійство під назвою «Парад планет» стало доброю нагодою згуртуватись навколо спільної мети і дати змогу глядачам споглядати, як, залишивши позаду елемент змагальності, різні напрямки людської творчості складаються в завершене полотно, єдину картину, писану яскравими кольорами відчуттів, образним словом, пластичним жестом, музичною інтонацією.

Павло Косенко,
доцент кафедри музичного виховання,
куратор 1-го курсу спеціальності «Музичне мистецтво» ФППОМ.
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *