Щоб уникнути біди

Щорічно в усьому світі відзначається 1 грудня  – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Ця страшна хвороба отримала назву «чуми 21 століття», від неї немає ліків, а ризик зараження дуже великий. Тисячі людей гинуть від цієї хвороби, і ніхто не знає, як з цим боротися. Мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом полягає саме в тому, щоб привернути увагу людей до проблеми і надати якомога більше інформації, необхідної для того, щоб уникнути зараження.

rGtFlAz6550

У зв'язку з цим студенти 3 курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Ярослава і Анатолій Іванови провели лекцію учням Бердянського муніципального ліцею (див. світлини). В актовій залі ліцею зібралися учні старших класів. Прослухавши доповідь, школярі активно відповідали на питання і висловлювали свою думку з цієї проблеми. По закінченню бесіди всі присутні отримали тематичні буклети, які заздалегідь підготували студенти.

dpfagMr-IcM jYprXNsX_bY PYaahQBfE5g tFsGWBmjEpY

СНІД – це одна із найтрагічніших проблем, з якою зіткнулося людство в нинішньому столітті. Жодна людина у світі не застрахована від ВІЛ-інфекції, тому інформування молоді про цю страшну небезпеку є необхідною умовою формування та підтримки здорової нації.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Ярослави та Анатолія Іванових)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print