Щоб в вас і в нас все було гаразд…

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.

День журналіста – це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Сьогодні Україні потрібні нові стандарти журналістики, цивілізований медіа-простір, в якому було б представлене все розмаїття ідей і думок. Він має поступово позбуватися заангажованості, політичної обмеженості. Нового виміру мають набути взаємини держави і преси. У влади не може бути тем, закритих для журналіста.

Шановні колеги!

У нашій великій творчій сім’ї – професійне свято. І з його нагоди вітаємо всіх, хто помисли свої, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. А це чималий загін творчих особистостей загальноукраїнських видань, журналістів місцевих засобів масової інформації, широкий позаштатний актив, у яких спільна справа і єдина мета – доля рідного краю, його стабільність і гідне майбуття. Пристрасне слово журналіста не просто піднімає дух – воно зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожний з нас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато літ наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться жити нашому поколінню, не лише із підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.

Відрадно, що у переважній більшості ми з відповідальністю ставимося до своїх обов’язків, що позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у нашій журналістській роботі.

Будьмо в цьому завжди послідовними і пам’ятаймо про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.

Бажаємо у цьому кожному журналісту здійснення нових творчих задумів та удач. Нехай помисли наші будуть – світлими, думки – щирими, журналістське слово – переконливим…

Із професійним святом вас і нас! Хай в вас і в нас все буде гаразд!!!

«Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print