Щоби не байдикувати, влітку працю треба мати

Цю нехитру істину вже давно второпали й студенти нашого університету. Бо після успішного (чи й не дуже) завершення весняної сесії, перед великою частиною з них постає на порядок денний запитання: куди вкласти свої знання та вміння, аби не сумував від порожнечі власний гаманець? Тільки не цієї весни, бо сьогодні до конференц-зали до них завітали справжні роботодавці.

А все починалося не так давно, коли на головній сцені БДПУ вибирали найчарівнішу красуню вишу, а «головним оцінювачем» тоді був генеральний директор приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» Олександр Метельський. Саме тоді він пообіцяв студентам активно допомагати в працевлаштування під час літнього курортного періоду.

Приємно, звичайно, що слова згодом переходять у справжні діла. До студентів нині завітали: головні лікарі санаторію «Бердянськ» – Віра Крючіна, санаторію «Лазурний» – Людмила Запорожець та директор торгово-промислового комплексу Ірина Потешенко. Саме вони розповіли студентам про основні принади лікувально-оздоровчих та інших закладів «Приазовкурорту», про вільні робочі місця, що вже чекають на свіжу, молоду, не тільки сезонну, непогано оплачувану робочу силу (див. світлини). Керівники зуміли зацікавити студентів, й відповідаючи на багато чисельні запитання.

Організувала та провела цікаву зустріч провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко (див. другу світлину).

«Університетське Слово»
Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print