Щоби не хворіти…

Сьогодні, 24 березня, в Україні,  як і в усьому світі, відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Традиційно й наш університет долучився до його відзначення.

DSC_0037 DSC_0016

Зранку в фойє головного корпусу університету студенти влаштували виставку тематичних плакатів, а згодом разом із  представниками Бердянської міської організації Червоного Хреста на вулицях міста роздавали листівки перехожим, які містили інформацію про дотримання здорового способу життя, а також – паперові білі ромашки, як символ чистого повітря (див. світлини).

_DSC0235 _DSC0238 _DSC0243 _DSC0249 (1)

Згодом із цієї нагоди відбувся захід на тему: «Дихай вільно», в якому взяли участь студенти всіх факультетів та учні економіко-гуманітарного коледжу БДПУ.

Захід провели голова Бердянської міської організації Червоного Хреста України Інна Тихомирова та волонтер цієї організації Тетяна Коренєва (див. світлини). Учасники заходу отримали символи Дня боротьби з туберкульозом – паперові білі ромашки.

DSC_0042 DSCN3485 DSCN3486 DSCN3487

Студенти прослухали лекцію та переглянули документальний фільм «Туберкульоз» про історію важкої хвороби, її причини, наслідки та лікування.

Після лекції студентів очікував цікавий конкурс, який передбачав розгадування кросворду, відповіді на питання стосовно туберкульозу та можливі способи боротьби із захворюванням. Студенти розподілилися на команди. Дуже активними були команди факультетів психолого-педагогічної освіти та мистецтв, фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти та команда Бердянського економіко-гуманітарного коледжу. По завершенню конкурсу саме ці команди розділили перемогу. Кожна команда отримала подарунки від Бердянської міської організації Червоного Хреста України.

Володимир Крутіков,
студент 23 групи ФФСК,
практикант «Університетського Слова»
Світлини автора та Павла Тєлькі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print