Щоби пам’ятати і правильно викладати

Із 25 по 30 червня ц. р. в Очакові (Миколаївська область) проходив Міжнародний Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та викладання цієї тематики в школах України, в якому мав можливість взяти участь студент 4 курсу гуманітарно-економічного факультету – Роман Летягін. Організатори семінару – Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) у співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Євразійського єврейського конгресу та посольства Держави Ізраїль в Україні.

Протягом шести днів роботи семінару-школи з учасниками працювали компетентні, прогресивні та позитивн:і Анатолій Подольський – к. і. н., директор УЦВІГ (м. Київ), Ноа Сігал – викладач Міжнародної школи вивчення та викладання історії Голокосту при «Яд Вашем» (м. Єрусалим), Жанна Подольська та Неля Ющенко – адміністратори УЦВІГ,  Віталій Бобров, Надія Уфімцева та Світлана Осіпчук – координатори освітніх програм УЦВІГ, Михайло Тяглий – редактор часопису «Голокост і сучасність» УЦВІГ, Олександра Козорог – координатор з формальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, Андрій Усач –  незалежний дослідник, історик (м. Львів), Олена Гриневич – к. і. н., краєзнавець (м. Миколаїв), Наум Резніченко – учитель російської та всесвітньої літератури Олександрійської гімназії м. Києва, Микола Тімков – учитель історії (м. Хмельницький).

19691253_1961179104166135_1779459299_n IMG_20130103_045337 IMG_20130109_090555

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У семінарі-школі взяли участь 26 вчителів історії та інших суспільних дисциплін середніх та професійних навчальних закладів України, музейних працівників України та Республіки Білорусь, які активно й творчо співпрацювали. Кожен учасник семінар-школи поділився враженнями про навчання та робочими планами щодо втілення здобутих знань з історії Голокосту в Україні на наступний рік. Усім слухачам було вручено сертифікати та комплект навчально-методичних матеріалів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print