Щоби вміти історію викладати…

На початку лютого в місті Дніпрі проходив Всеукраїнський семінар для молодих вчителів історії "Актуальні проблеми викладання історії Другої світової війни та Голокосту в українських підручниках", організований Інститутом "Ткума" і Музеєм "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", в якому взяли участь студенти третього курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ Олексій Короткий та Роман Летягін.

ткума 1

У межах семінару відбулися лекція д-ра Ігоря Щупака "Український вимір та актуальність історичного матеріалу в сучасних підручниках історії", практичне заняття спеціаліста зі зв'язків з громадськістю Представництва ООН Вікторії Андрієвської, лекція професора БДПУ Костянтина Баханова "Принципи добору документального матеріалу до теми "Друга світова війна"", екскурсія Музеєм Голокосту,  практичне заняття д-ра Фаїни Винокурової "Методика роботи з історичними джерелами щодо висвітлення історії Голокосту" (м. Вінниця), "круглий стіл" з досвіду викладання  історії Другої світової війни, майстер-класи Олександра Бикова (м. Кропивницький) та Тараса Пилиповича (м. Рівне).

ткума 2 Ткума 3

На своїй сторінці у соцмережі д-р І.Щупак зазначив, що давно не отримував такого задоволення, як під час цього семінару: "Шановні колеги, нічого не втрачено – поки є у нас така молодь, – педагогічна молодь. Тільки б менше заважали їй працювати та творити", – та висловив подяку зокрема і професору Костянтину Баханову.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Романа Летягіна)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print