Щодо пріоритетів здорового способу життя

   Учора, 20 березня, в художньому музеї ім. І. І. Бродського відбулося загальноміське дійство – «Бережіть здоров’я!». Захід було проведено з метою ознайомлення молоді з небезпекою й підступністю туберкульозу, підвищення рівня валеологічної культури, пріоритетів та мотивації до здорового способу життя, виховання навичок дотримання особистої гігієни, роз’яснення шляхів зараження туберкульозом і умов, що сприяють розвитку цього захворювання та з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом.

         Організатори заходу: відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, КЗ «Бердянський медичний коледж» ЗОР.

         Завдяки сприянню ректорату БДПУ, деканату факультету фізичного виховання та підтримці кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології, кафедри фізичного виховання і кафедри теорії та методики фізичного виховання було організовано участь заході студентів 1 СО-ЗЛ та 33 ЗЛ груп.

Студенти ознайомилися з теоретичною інформацією про небезпеку й підступність туберкульозу та зіграли в брейн-ринг разом з іншими учасниками. Наші студенти активно відповідали на запитання та перемогли у брейн-рингу. Крім того, організатори заходу роздали пам’ятні буклети усім присутнім, а переможцям – цінні подарунки та подяку «За активну участь у загальноміському брейн-рингу «Бережіть здоров’я» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу».

Супроводжували та активно вболівали за наших переможців заступник декана з наукової та міжнародної діяльності факультету фізичного виховання Віталій Гнатюк, та  викладач кафедри фізичного виховання Олена Третяк.

         Усі учасники озброїлись знаннями щодо пріоритетів здорового способу життя та отримали безліч позитивних емоцій.

DSC_0028 - копия DSC_0035 - копия DSC_0040 - копия

DSC_0045 - копия DSC_0047 - копия

DSC_0056 - копия DSC_0058 - копия

DSC_0060 - копия DSC_0073 - копия

DSC_0067 - копия  DSC_0076 - копия

 

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами В. Гнатюка (БДПУ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *