Щира подяка учасникам

_DSC5540

19-20 травня у Бердянському державному педагогічному університеті відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Людина в мовному просторі: історична спадщина, проблеми, перспективи розвитку», організатором якої стала кафедра іноземних мов і методики викладання Інституту філології та соціальних комунікацій, а співорганізатором – Краківська Академія імені Анджея Фріча Моджевського.

_DSC5530 _DSC5507 

Конференція була проведена у межах проголошеного Президентом України Року англійської мови в Україні, а приурочена – до 80-річного ювілею Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету.

_DSC5507 _DSC5547 головна _DSC5506

Організатори конференції висловлюють щиру подяку всім учасникам з 15 країн світу (Польща, США, Греція, Бангладеш, Марокко, Ліван, Аргентина, Німеччина, Колумбія, Мадагаскар, Ізраїль, Росія, Болгарія, Словаччина, Україна) за продуктивну та цікаву наукову дискусію з актуальних проблем іноземної філології і навчання іншомовної комунікації.

Колектив кафедри іноземних мов і методики викладання
Інституту філології та соціальних комунікацій

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *