Щирі привітання із успішним захистом!

  На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.127.04 у Класичному приватному університеті м. Запоріжжя 29 листопада ц. р. відбувся успішний захист дисертації «Теоретичні та методичні засади формування у майбутніх учителів готовності до самовдосконалення у процесі індивідуалізації професійної підготовки» на здобуття наукового ступеню доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

На високому науковому рівні, під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Валентини Гриньової дисертаційну роботу підготувала кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології ФФВ БДПУ  Світлана Хатунцева.

Ми щиросердечно вітаємо Вас, Світлано Миколаївно, із захистом та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

Захист Хатунцевої -1 Захист Хатунцевої -2 Захист Хатунцевої -4

 

Колектив факультету фізичного виховання
Світлини з архіву кафедри основ здоров’я,
фізичної реабілітації та екології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print