Щиро вітали ювіляра…

Відсвяткував свій ювілей наш Олександр Мягченко, який виховав не одну плеяду фахівців у сфері здоров’я людини, фізичної реабілітації, фізичної культури. Видатного науковця, людину зі світовим ім’ям, талановитого педагога радо вітали проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич та заступник голови комітету профспілки БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Попова, які вручили ювілярові пам’ятні подарунки.

На свято завітала керуюча справами виконавчого комітету бердянської міської ради Ольга Кочубей, яка вручила ювіляру медаль «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська».

DSC_0027   DSC_0032   DSC_0037

DSC_0100

DSC_0047   DSC_0048   DSC_0061

Із теплими словами до Олександра Петровича звернулися декан факультету фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор Сергій Кушнірюк та заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Коновальська.

Щиро вітали Олександра Мягченка його колеги з кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології: завідувач кафедри Хатунцева С. М., Гнатюк В. В., Кара С. І., Томіч Л. М., Осіпов В. М., Орловська В. В., Вертипорох О. О., Пулькіна Т. І.

До щирих поздоровлень приєдналися завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Наталя Самсутіна та завідувач кафедри фізичного виховання Олена Третяк. Також привітали ювіляра колеги та друзі, з якими він починав свою професійну діяльність та багато років пропрацював пліч опліч: Шаповалова Т. Г., Кравченко Л. М., Кудліна Є. А., Єлагіна В. О., Грунтковська Т. Г., Соколова Т. І.

DSC_0040 DSC_0063

DSC_0076

DSC_0081 DSC_0093

На ювілейне свято до Олександра Петровича прийшли його вдячні студенти, які побажали ювіляру нових геніальних ідей та цікавих задумів.

Ми ще раз вітаємо Олександра Мягченка  з 70-річчям! Нехай на новому життєвому етапі у Вас  все буде чудово! І ми всі впевнені, що саме так і буде, адже поруч з Вами стільки близьких і дорогих серцю людей…

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри)
Світлини Віталія Гнатюка,
доцента кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print