Щиро вітаю Вас з Днем журналіста!

13407202_1012185052199083_1399055707850548033_nВаше свято сьогодні – особливий день. Адже свобода слова, незалежна преса, достовірна інформація є головними атрибутами інститутів демократичного суспільства. Ці поняття мають велику цінність для кожного громадянина, що прагне жити вільно у вільній європейській державі. Ви не лише повідомляєте про події, а й формуєте світогляд бердянців, впливаєте на розвиток суспільних процесів, консолідуєте городян навколо ідеї захисту України, формуєте у населення державницький патріотизм і національну свідомість, об'єктивну картину подій у зоні проведення АТО, розкриваєте злочинну сутність терористичних утворень “ДНР” і “ЛНР”, російської агресії у Донецькій та Луганській областях, інформуєте бердянців про дії державних і міській органів влади і місцевого самоврядування із стабілізації соціально-політичної ситуації, подолання терористичної загрози.

Засоби масової інформації були і за лишаються «четвертою» владою, в їх особі спеціалісти відділу організаційної роботи та внутрішньої політики міськвиконкому знайшли партнерів, які своєю справедливою критикою допомагатимуть нам, посадовцям, робити життя людей кращим. До Вашого мудрого слова, активної громадянської позиції журналіста я  прислухаюся, Вашу думку ціную та поважаю.

Бажаю Вам творчого натхнення та наснаги, професійних успіхів. Нехай ніколи несправедливість і прикрощі не торкнуться Вас, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог!

Дякую за Вашу роботу, за те, що Ви додержуєтеся Кодекса професійної етики українського журналіста, за те, що Ви намагаєтеся створити в Бердянську сучасний, фаховий та цікавий інформаційний простір. Нехай ніщо не заважає Вам виконувати найголовнішу місію журналіста — подавати достовірну, об’єктивну, компетентну та неупереджену інформацію про те, що відбувається в місті.

Тільки завдяки вашій щоденній праці ми завжди дізнаємося про події в Бердянську першими, переживаємо чужі щасливі і сумні історії, знайомимося з особистостями-героями нашого часу. Нехай в День журналіста здійсняться ваші заповітні мрії, зростає ваша популярність і повага!

Бажаю Вам втілення найсміливіших ідей, мрій та планів, а також — цікавих тем, добрих співрозмовників, вдячних громадян, які не представляють своє суспільно-політичне життя в місті Бердянську без Вас!

З великою повагою,
Головний спеціаліст відділу
організаційної роботи
та внутрішньої політики І.Зубрицький


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print