Семінар-практикум для батьків нашого міста

31 березня цього року в рамках спільного європейського проекту ТЕМПУС-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» на базі Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ викладачами та студентами кафедри прикладної психології та логопедії було проведено семінар-практикум. Цей захід об’єднав батьків нашого міста, яких турбує спільна проблема – як допомогти своїй дитині навчитися правильно вимовляти звуки рідної мови.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На жаль, кількість дітей із мовленнєвими порушеннями з кожним роком зростає, тому просвітницька діяльність серед населення з питань розвитку мовлення стає все більш актуальною. Отже, головною метою семінару було визначено: надання елементарних знань з особливостей розвитку мовлення в дошкільному дитинстві та ознайомлення батьків із деякими прийомами логопедичної роботи, які доступні для виконання в домашніх умовах.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З самого початку семінару стало зрозуміло, що даний захід організовано не дарма. Батьки активно брали участь у обговоренні теоретичних питань семінару, із зацікавленістю виконували всі практичні завдання, детально нотуючи запропоновану інформацію. Корисним цей захід став і для студентів-логопедів. Їм вдалося організувати творчу взаємодію з великою аудиторією та успішно продемонструвати практичні вміння корекції звуковимови.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І саме вдячні слова з боку батьків стали головною нагородою для організаторів цього заходу.

Наталія Бондаренко,
старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії
Юлія Валуйских,
асистент кафедри прикладної психології та логопедії
Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print