Семінар про тенденції викладання української літератури

Сьогодні, 26 березня, у конференц-залі БДПУ відбувся VII регіональний науково-практичний семінар “Актуальні тенденції викладання української літератури”.

На початку семінару учасників привітала проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич та заступник декана ФФСК з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності, доцент Ганна Вусик.

У семінарі взяли участь учителі Бердянська та Бердянського району, Маріуполя, Пологівського району та викладачі факультету філології та соціальних комунікації БДПУ. Аудиторії були представлені доповіді про формування комунікативної та літературної компетентності на уроках, впровадження наскрізних змістовних ліній на уроках літератури, реалізація компетентнісного та діяльнісного підходів на уроці. Також обговорювалися питання розвитку інтелекту, творчих здібностей, естетичного смаку засобами мистецтва слова, збагачення внутрішнього світу, формування широкого світогляду на уроках літератури. Деякі виступи розглядали питання аналізу змістової, жанрової та естетичної специфіки художнього твору та інші.

Наприкінці семінару завідувач кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства, доктор філологічних наук, професор Ольга Харлан подякувала всім присутнім і запросила для подальшої плідної праці.

Юлія Барно,

кореспондент «Університетського слова»

Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print