Серед друзів Одеси – й «Барвисті музики

Першого квітня колектив нашого інструментального ансамблю, у складі якого – студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв – Євген Крупін, Микола Пісчанський, Олексій Бойко, Поліна Семененко і Євген Шелудько, відбув у довгоочікувану подорож до Одеси, де 1–2 квітня ц. р. проходив фестиваль-конкурс і де на нього чекало поважне журі.

kosenko_p0004 kosenko_p0002

Конкурс мав символічну назву – «Одеса зустрічає друзів», і ця назва напрочуд відповідала атмосфері, що панувала між учасниками конкурсу і оцінювачами якості виступів номінантів. А програма конкурсу багатопрофільна – це хореографія, театр, вокал, фольклор і, звичайно, інструментальний жанр, який від Бердянська представляв ансамбль «Барвисті музики» під керівництвом доцента кафедри музичного виховання Павла Косенка.

Диплом - Одеса зустрічає друзів

Наполеглива праця під час репетицій дала результат – колектив отримав перше місце у номінації інструментальний жанр. Тож поздоровляємо ансамбль «Барвисті музики» з перемогою і дякуємо керівництву університету за створення умов для розвитку творчої молоді.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
художнього керівника гурту,
доцента кафедри музичного виховання
Павла Косенка)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print