Сертефікація молодіжних тренерів

17 червня цього року  студенти денної форми навчання спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально педагогічної та корекційної освіти Тетяна Будник (503 гр.) та Антон Сердюченко (203 гр.) отримали сертифікати молодіжних тренерів в с.Лісне, Київської області, в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» (2014-2016) за підтримки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та благодійників платформи GlobalGiving. Учасниками заходу стали тренери молодіжних клубів зі всієї України.

1

Сертифікати засвідчують, що студенти нашого університету закінчили навчання за програмою підвищення соціальної компетентності молоді «Як стати успішним» та отримали право проводити заняття за модулями авторської програми.

3 2

Загальна тривалість навчання становила 88 годин, включаючи базовий тренінг, спеціалізований тренінг та супервізійні зустрічі. В рамках навчання тренери провели 16 тренінгових занять за модулями програми в молодіжному клубі «Free time», який було створено на базі Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти за підтримкою кафедри соціальної педагогіки.

4

Навчання молодіжних тренерів здійснювалось Партнерством «Кожній дитині» протягом жовтня 2015 року – травня 2016 року в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя», що фінансувалось Посольством Фінляндії в Україні.

Програма «Як стати успішним» спрямована на мотивацію молодих людей до самопізнання та пізнання інших, розвиток життєвих навичок, розширення мережі соціальних контактів, заохочення до усвідомленого життєвого вибору, відповідального ставлення до власного життя та активної громадської позиції.

Тетяна Будник,
студентка 503 групи ІСПКО
На фото: робочі моменти заходу.

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print