«СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» – ЄДНАЙМОСЯ ТВОРИТИ ДОБРО!

6 квітня студенти спеціальності Соціальна педагогіка факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти і волонтерський загін «Палітра добра» під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти провели благодійну акцію у рамках проведення ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця: Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ».

20170406_121618

Організатором акції виступає Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», який вже 12 років поспіль організовує доброчинні акції у всіх містах України, з метою збору коштів для хворих дітей, на які фонд закуповує медичне обладнання для обласних дитячих лікарень.

Результатом акції «Серце до Серця» є близько 40 000 вихованих у дусі відповідальності й безкорисливості волонтерів по Україні. За 10 років діяльності Фонду небайдужими людьми до проблем дітей було зібрано більш, ніж 25 мільйонів гривень, закуплено понад 1300 одиниць медичного устаткування, що безкоштовно функціонує в обласних дитячих лікарнях.

20170406_123453 20170406_124120

Тематика акцій змінюється кожного року. Цього року, метою акції «Серце до серця: Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень.

За активної ініціативи студентів і волонтерів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти було зібрано 1731 гривню. Усі кошти будуть передані Всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця».

Учасники акції, студенти, волонтери і викладачі вдячні усім небайдужим людям за підтримку. Адже навіть невеликий внесок, Ваша доброта і небайдужість до проблеми допоможе зробити світ для сліпих дітей трохи яскравішим.

Анастасія Попова,
асистент кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print