Шалені дози позитиву та яскравих емоцій

Фоторепортаж

В університетському гуртожитку № 2 його мешканці організували концерт, присвячений Дню працівників освіти та посвяті абітурієнтів у першокурсники, розпочавши його «Гімном учителям» у виконанні студенток-першокурсниць Анастасії Євдокимової та Анастасії Свешникової.

На свято до студентів завітали: комендант гуртожитку Володимир Столярчук, його помічник Антон Головко та провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко. Ведуча концерту третьокурсниця Дар’я Калюжна підійшла до проведення заходу з вишуканістю, оригінальністю, з гумором. На долю (ще «непосвячених» абітурієнтів) випала участь у цікавих конкурсах, в яких вони демонстрували вправність та неприховані задоволення з радістю.

Після першого випробування «Увага», де першокурсники мали з ключових слів скласти оригінальне привітання з Днем вчителя, Ірина Прокопенко та Тетяна Кочук виконали музичну композицію «Общежитие» під супроводом Олександра Оробея. Конкурс «Вигадник» зводився до того, аби придумати найоригінальнішу «відмазку» перед комендантом гуртожитку через запізнення, у якому навіть Володимир Петрович та Антон Миколайович брали участь, що допомогло першокурсникам наблизитися до «гуртожитського начальства». Згодом лунала пісня «Відірватись від землі» у виконанні дівчат Любові Белаш та Анастасії Бідної.

Усі присутні отримували шалені дози позитиву та яскравих емоцій. Скажімо, конкурс «Голодний герой» змусив учасників проявити кмітливість при чищенні картоплі виделкою. І знову пісня – пісня «Потерянный рай» у виконанні Катерини Рубанової та Ірини Гутири (супровід Дмитра Фурса). А завдяки конкурсу «Солодкоїжка» ми змогли виявити «найсолодшу» дівчину гуртожитку, якою була визнана студентка Дар’я Мамай. Цього року присутніх на заході було дещо більше, ніж у минулому, і комендант зробив висновок: «Дивлюсь і розумію, що треба розширяти приміщення актової зали». Запальним танцем порадували Наталя Шемендюк, Катерина Баєва, Кристина Бровко та Лілія Брезицька. Конкурс «Пантоміма» допоміг більше зрозуміти один одного без слів, а ось випробування «Спортсмени» дало можливість виявити найсильнішого хлопця гуртожитку.

У залі лунали пісні та композиції у виконанні дуету «ВВ», Лізи Мануйлової, Юлії Сушко, Євгена Крупіна, Ольги Чаплик, Миколи Пещанського, Валентини Ектової, Ольги Литвин, Наталі Котляр.

Мешканців гуртожитку ще чекала справжня молодіжна дискотека, де кожен міг познайомитися ближче з сусідами, подружитися з хлопцями та дівчатами чи навіть віднайти свою другу половинку.

Юлія Коверга,

студентка-журналістка БДПУ

На світлинах студентки БДПУ Анастасії Ясько:
таким було гуртожитське свято


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print