Шановний Геннадію Олександровичу!

Колектив кафедри цінує Вас за істинно чоловічі якості, то ж, вітаючи Вас сьогодні з ювілейним днем народження, ми бажаємо Вам і надалі залишатися еталоном зібраності і мужності, прикладом для наслідування, взірцем. Ваші колеги знають і люблять Вас як талановиту особистість, висококваліфікованого, ініціативного співробітника, педагога й організатора, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним потенціалом, успіхами і досягненнями. Притаманні Вам багатогранний талант, людяність, відданість є гідним прикладом для тих, хто працює поруч із Вами.

Для нас Ви були і залишаєтесь людиною, яка володіє високим рівнем професіоналізму й умінням легко і радісно йти по життю, яка створює навколо себе ауру тепла, добра і радості, яка дарує життєву енергію всім оточуючим Вас людям. Дякуємо Вам за добро і життєрадісність, яку Ви випромінюєте. Бажаємо Вам щастя, здоров`я і удачі, щоб всі негаразди обходили Вас стороною. Нехай Вас завжди надихає любов Ваших рідних і близьких, розуміння і підтримка оточуючих, віра у здійснення найкращих задумів та планів, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

1 (1)

З повагою,
 колектив кафедри фізики та методики викладання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *