Шанс Анастасії

(1) (2) (4)

Минулої суботи, 21 травня, в Києві відбулось нагородження переможців конкурсу проектів "Україна 2025",  організатор якого –  ГО "Єдина Сила". Мета конкурсу – надати молодим українцям шанс заявити про власне бачення актуальних питань розвитку України: малий та середній бізнес і розвиток соціальних проектів та інновації у промисловій галузі. Окрім нагородження, відбулося проведення майстер-класів щодо початку власного бізнесу, які провели успішні бізнесмени, політичні, соціальні та культурні діячі.

(5) (6) (9)

Серед 201-го учасника конкурсу була й студентка Інституту соціально-педагогічної та колекційної освіти БДПУ – Анастасія Волик (див. світлини).  Студентка отримала Грамоту учасника молодіжного конкурсу проектів розвитку українського суспільства та держави за роботу у номінації "Соціальні проекти". Анастасію запросили  до наступної участі в конкурсі та на подальшої співпраці.

Вітаємо!

«Університетське Слово»
(за матеріалами Анастасії Волик)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *