Щоби не забути – здоровими бути…

Сьогодні, 9 квітня, на Приморській площі факультет фізичного виховання БДПУ влаштував традиційну загальноуніверситетську руханку з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Щороку о цій порі проводяться заходи на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я та прийняття її статуту. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея надати цьому святу статусу Міжнародного.

На початку учасників свята привітали проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія  Ліпич і декан факультету, Олімпійський чемпіон, професор Сергій Кушнірюк. А згодом під запальну танцювальну музику викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання та студенти факультету фізичного виховання провели саму руханку.

Студентів, які брали участь у заході, привітав голова профкому БДПУ, депутат Бердянської міської ради  Віталій Лола, вручивши представникам від факультетів і коледжу БДПУ набори цілющих соків.

…Життя продовжується в боротьбі за здоровий спосіб життя. Бажаємо всім нам: бути здоровими і життєрадісними!  Адже від цього неабияк залежать наші успіхи та удачі…

«Університетське Слово»
Світлини редакції

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print