Шевченківські дні на кафедрі

                 В Україні березень часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні до нас приходить Великий Кобзар і щоразу новим, неповторним.

                 До дня народження митця студенти 1 курсу спеціальності «Хореографії» під керівництвом куратора, старшого викладача Ємельянової О. Ю. підготували виховний захід «Мотиви творчості Т. Г. Шевченка в сучасній хореографії», до якого були залучені студенти усіх курсів спеціальностей «Хореографія», «Психологія», «Музичне мистецтво». Мета заходу – розглянути творчість митця з різних аспектів: живопису, поезії, музики тощо.

                 Розпочався виховний захід просмотром відеофільму, у якому надзвичайні та повноважні посли 13 країн декламують уривки з поезій Шевченка. Студенти також читані вірші великого Кобзаря. Глядачам було запропоновано до перегляду фотопрезентацію «Шевченко – художник», яка ознайомила присутніх з його мистецькою спадщиною. У рамках практичної спрямованості заходу студенти отримали творче завдання – виконати й успішно продемонстрували перформанс на вірші Т. Г. Шевченка, покладені на сучасну музику…

DSCF0494 DSCF0524

 

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами
кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін)

               


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print