Школярі студентами щоб стали…

На факультеті фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ в рамках профорієнтаційної діяльності, спрямованої на забезпечення набору студентів на 2014-2015 навчальний рік, співробітники кафедри технічних дисциплін здійснили профорієнтаційні виїзди в більшість навчальних закладів Приморського району (Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, Приморський професійний аграрний ліцей, Вячеславська ЗОШ І-III ст., Преславська БЗОШ І-ІІІ ступенів, Інзівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Партизанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ №2 І-ІІІ ст. м. Приморськ, Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Коларівська, Зеленівська ЗОШ, Юрївська, Дмитрівська ЗОШ та інші).

Під час зустрічей асистенти кафедри технічних дисциплін Дмитро Вертипорох, Сергій Онищенко і Марія Дольме щедро ділилися із присутніми інформацією щодо можливостей вступу до нашого вишу, перспектив майбутнього працевлаштування випускників, умови проживання й навчання та продемонструвала інформаційний відеофільм про діяльність ФФМТО.

Молоді фахівці також поділилися власним досвідом і необхідною інформацією щодо специфіки навчання, після чого детально зупинилися на умовах прийому до БДПУ в новому навчальному році. Нагадали й про реєстрацію на ЗНО, про особливості подачі документів для вступу і сертифікатів з необхідних предметів на напрями: «Технологічна освіта»; «Професійна освіта», «Інженерна та комп’ютерна графіка (Комп’ютерні технології)», «Фізика»; «Математика».

Усіх зацікавлених потенційних абітурієнтів було запрошено на «День відкритих дверей», що відбудеться 14 грудня ц. р. в стінах Бердянського державного педагогічного університету, аби вони мали можливість ознайомитися з факультетом, кафедрами, аудиторіями, обладнанням, культурним та суспільним життям студентів, задати питання викладачам та інше.

Протягом усього року здійснюється друк агітаційних матеріалів та рекламної продукції факультету, які розповсюджуються в школах міста та області на зустрічах з учнями. Ось і цього разу, наприкінці зустрічі, викладачі вручили школярам та керівникам шкіл інформаційні буклети ФФМТО, сподіваючись на те, що абітурієнти зроблять правильний вибір стосовно свого майбутнього!

Марія Дольме,
асистент кафедри
технічних дисциплін,
аспірант БДПУ

На світлинах: деякі моменти
профорієнтаційної роботи факультету
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print